Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Aktualności
Złoty medal Magdy!!! PDF Drukuj Email

Rewelacyjnie spisała się Magdalena Stola w zawodach eliminacyjnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Startując w kategorii wagowej do 48kg. w pięknym stylu zwyciężyła trzy walki i zdobyła złoty medal. Magdalena jako pierwsza w historii naszego klubu zakwalifikowała się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Bytomskie koty pokazały pazur.
Dzisiaj w Oleśnicy odbył się turniej Judo Tiger Cup. Brało w nim udział 520 zawodników. Rewelacyjnie spisali się bytomscy judocy. Na pierwszy ogień poszła Karolina Czergiejko, która w pięknym stylu wygrała dwie walki eliminacyjne i dotarła do finału. W finale jednak musiała uznać wyższość przeciwniczki i ostatecznie zajęła 2 miejsce. Amelia Mazurkiewicz i Konrad Trzebiński wygrali po jednej walce przed czasem i ostatecznie zajęli 3 miejsca. Ostatnim zawodnikiem, który brał udział w turnieju był Oskar Francug. Zajął on 2 miejsce.
GRATULACJĘ!!!!!

Więcej…

Puchary wręczali gracze Stelmetu PDF Drukuj Email

Międzygimnazjalny turniej koszykówki wygrała drużyna z Bytomia Odrzańskiego. Równie ważna dla młodych koszykarzy była jednak możliwość spotkania się z zawodowcami ze Stelmetu Zielona Góra

Na hali Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk” odbył się międzygimnazjalny turniej koszykówki. W imprezie udział wzięły cztery zespoły z powiatu nowosolskiego oraz jeden z powiatu żagańskiego.
Najlepszą ekipą okazał się Zespół Szkół z Bytomia Odrzańskiego. Kolejne miejsca na podium zajęli nowosolanie, kolejno z Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 3. Na czwartym uplasowali się chłopaki z Przecławia, a na ostatnim Zespół Szkół z Otynia. Rywalizacja była bardzo zacięta, dlatego o miejscach od trzeciego do piątego decydowały „małe punkty”, czyli liczba zdobytych koszy.

Więcej…

Judo i jego korzyści dla dzieci PDF Drukuj Email

judo

W Bytomiu Odrzańskim od roku 2011 działa Uczniowski Klub Sportowy Hajime. Jego trenerem jest pan Karol Miarka. Bytomscy zawodnicy regularnie zdobywają medale w różnych kategoriach wiekowy uczestnicząc w zawodach oraz w Nowosolskiej Lidze Judo. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w szkole przy ul. Kościelnej.

Kiedy zapisać dziecko na judo?

Decydują o tym sami rodzice, jednakże przedszkolaki są na pewno gotowe do uczestniczenia w zajęciach. W bytomskiej sekcji także są dzieci w wieku przedszkolnym, dla których przygotowane są indywidualne ćwiczenia. Ponadto w zajęciach uczestniczy młodzież szkolna i gimnazjalna.

Więcej…

Judo - IV Otwarte Mistrzostwa Żarowa PDF Drukuj Email

Judo - Żarów

W niedziele siedmiu naszych zawodników brało udział w IV Otwartych Mistrzostwach Żarowa w Judo. Czwórka z nich zdobyła srebrne medale tj. Karolina Czergiejko, Magda Stola, Krystian Bereś i Oskar Francug. Warto podkreślić, że dla Karoliny były to pierwsze zawody w życiu.